Przygotowałam dla Ciebie karty do medytacji Loving Kindness / Miłującej Dobroci, o której pisałam w Jestem Oazą Spokoju i Miłości – jak nie wściekać się na panią urzędniczkę. Zajrzyj tam, żeby dowiedzieć się jak medytować. Karty mogą Ci w tym pomóc.

Możesz je wydrukować i używać do medytacji, powiesić sobie nad lustrem w łazience, na tablicy korkowej w pracy albo podarować komuś. Z miłością oczywiście!

Karty są cztery – w wersji męskiej i żeńskiej. Pobierzesz je w formacie PDF, klikając poniżej. Jedna karta przypada na stronę A4 w formacie poziomym. Jeśli chcesz wydrukować je w mniejszym formacie, po prostu zmień ustawienia drukarki na dwie lub cztery strony jednostronnie.Indżoj!

 

Autor

Piszę o jodze, medytacji, podróżach i innych sposobach pracy z ciałem, umysłem i duszą. To są rzeczy, które zmieniły moje życie - sprawiły, że lepiej się czuję w swoim ciele, jestem zdrowsza, łatwiej pokonuję codzienne trudności, pełniej wyrażam siebie o czym możesz się przekonać na tej stronie. Jeśli chcesz tego dla siebie i swoich najbliższych dołącz do mnie - zapisz się do newslettera (rzuć okiem w prawo) albo subskrybuj moje kanały w social mediach (wystarczy kliknąć poniżej, by je odwiedzić). Indżoj!