Opinie

Zakończenie 200-godzinnego Kursu Nauczycielskiego Jogi, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Paź 2015
Zakończenie 200-godzinnego Kursu Nauczycielskiego Jogi, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Paź 2015

Naprawdę warto. Miło, rzetelnie i z uwagą dla uczestniczących. Bardzo mi się podobało. Chętnie codziennie.

– Magda


Zajęcia z dziećmi wspaniałe – super atmosfera, kontakt prowadzącej z dziećmi, wesołe ćwiczenia pogłębiające kontakt rodziców z dziećmi, ale też koncentrację i sprawność fizyczną. Dużo śmiechu, a na koniec piękne dźwięki.

Zajęcia dla dorosłych – też super . Może już bez tylu wygłupów co z małymi dziećmi, ale też ekstra atmosfera – swobodna, ciepła. Asany dostosowane do uczestników, rozwijające. Bardzo podoba mi się łączenie różnych podejść do jogi i tłumaczenie prowadzącej co i jak robimy.

Jednym słowem – polecam

– Ewa, Jacek i Tymek


Poniżej kilka opinii moich studentów, które zostały przetłumaczone z języka angielskiego. Pozostałe znajdziesz na angielskiej wersji tej strony.


Wspaniały i oryginalny nauczyciel jogi!

Miałam szczęście, że Renata była jednym z nauczycieli podczas mojego 200-godzinnego kursu nauczycielskiego jogi. Renata jest ciepłą i łagodną osobą. Posiada zdolność śmiania się z samej siebie i chętnie wprowadza humor na swoje zajęcia. Jako nauczyciel, jest bardzo przystępny i jest biegły w wielu różnych stylach jogi. Na jej zajęciach nauczylam się wielu sekwencji, z którymi nie miałam wcześniej do czynienia.

Polubiłam artystyczną i twórczą energię Renaty, której doświadczyłam na jej zajęciach sztuki medytacyjnej oraz poprzez piękne tatuaże z henny, które dla mnie zrobiła.

Gorąco polecam zajęcia jogi z Renatą.

– Evelyn Meads, Nauczyciel Jogi


Dbałość o szczegóły

Uczyłem się z Renatą kilka razy w ciągu ostatnich trzech lat. Renata ma dogłębna znajomość asan, ale zachęca swoich studentów do wyjścia poza zwykłe ćwiczenia. Często zostaje po zajęciach by pracować ze studentami indywidualnie i pomóc im w rozwoju praktyki lub odpowiadając na pytania na temat odżywiania i zdrowia. Renata szczerze troszczy się o dobro swoich uczniów i darzy jogę prawdziwą miłością.

– Neb Nomad


Wyjaśniająca i spokojna nauczycielka

Renata zapoznała mnie z Yin Jogą (Joga powięziowa). Jest bardzo pozytywnym i spokojnym nauczycielem a po jej zajęciach jestem zawsze spokojna i szczęśliwa.

– Tania Kettell


Świetna nauczycielka jogi i medytacji

Renata byla moją nauczycielką jogi i medytacji. Jest bardzo delikatna, spokojna i opiekuńcza. Podczas jej zajęć otrzymałam naprawdę dużo, szczegółowych informacji o pozycji ciała, sposobie oddychania i koncentracji uwagi, co pomagło mi bardziej cieszyć się moją praktyką. Renata jest bardzo dobrym i kreatywnym nauczycielem mediacji. Miałam okazję spróbować jej zajęć sztuki medytacyjnej, aktywnych medytacji i wiele innych. Naprawdę polecam jej zajęcia! Bawcie się dobrze! ?

– Camille Pedarriosse


Wspaniała nauczycielka, wspaniała osoba!

Spędziłam wspaniały czas na Mini Yoga Retreat w TCDF z Renatą. Była bardzo cierpliwym i kompetentnym, jak również zabawnym i ciekawym nauczycielem. Zapoznała mnie z nowymi stylami jogi i mogę powiedzieć, że miło jest robić z nią jogę, nawet gdy próbuje się trudniejszych pozycji. Renata była także bardzo pomocna, gdy zadawałam jej różne pytania na temat jogi. Polecam w 100% Jee Yoga.

– Alex Trant


Bardzo dobry nauczyciel jogi

Renata była móją nauczycielką jogi w TCDF Pak Song. Bardzo lubiłam jej zajęcia. Wyjaśniała pozy bardzo dobrze i szczegółowo, tak że byłam w stanie wejść w pozycje, z którymi wcześniej miałam problem. Renata przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa. Zajęcia z Renatą były bardzo dobrym doświadczeniem.

– Meiko Tsang


To było nasze pierwsze doświadczenie z jogą i naprawdę bardzo nam się podobało! Renata jest wspaniałym nauczycielem: bardzo nam pomogła zrozumieć jak wejść w asany prawidłowo i bardzo nas do jogi zachęciła! Bardzo lubiliśmy medytację na początku i pod koniec zajęć. Renata była zawsze dostępna, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania dotyczące jogicznego stylu życia, jogi i medytacji. Czuliśmy korzyści z praktyki już po kilku dniach, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym. Było nam bardzo smutno gdy wyjeżdżaliśmy, więc postanowiliśmy spotkać się ponownie kilka tygodni później na prywatną sesję jogi z Renatą. Było bardzo fajnie! Teraz chcielibyśmy kontynuować ćwiczenia i jest nam bardzo smutno, że Renata nie uczy we Francji, gdzie mieszkamy.

– Constance Lachnd