Wyjazdy z Jogą

Uwaga! Tutaj się spełnia Twoje marzenia o podróżach zmieniających życie

 Dowiedz się więcej i

Dlaczego warto jechać właśnie ze mną?

Wyjazdy z jogą to świetny sposób na naładowanie baterii, uwolnienie się od pośpiechu i stresu codzienności oraz zadbanie o siebie w sposób całościowy. Regularny aktywny wypoczynek i zdrowa wegetariańska dieta pozwolą Ci się zregenerować, poprawić kondycję, wyciszyć, oczyścić itd. itp. bla, bla, bla, bla…

Wyjazdy z jogą? To świetny sposób na naładowanie baterii, uwolnienie się od pośpiechu i stresu codzienności oraz zadbanie o siebie w sposób całościowy

Jeśli tu jesteś to już wiesz, że joga pomoże się lepiej poczuć fizycznie i psychicznie i że fajnie jest wyjechać sobie na weekend czy na tydzień z grupą joginów, zamiast leżeć do góry brzuchem przy basenie i przeginać z prowiantem bo jest all inclusive.

Tylko, że Reni nie tylko o to się rozchodzi!

Jest wiele interesujących wyjazdów z jogą

– warsztatów tematycznych skupiających się na pogłębieniu praktyki, technicznych aspekatach asan, terapii wybranych schorzeń lub po prostu na odstresowaniu się i uspokojeniu umysłu. Są one bardzo korzystne dla zdrowia, prowadzone przez kompetentnych i doświadczonych nauczycieli jogi, z certyfikatami AWF i kursami Iyengara (IMHO jedne z najlepszych kursów nauczycielskich na świecie). Często odbywają się w pięknych miejscach oferujących liczne atrakcje, pozwalające fajnie spędzić wolny czas.

I gites!

Wyjazdy z jogą - Joga i Medytacja na plaży, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Paź 2015
Joga i Medytacja na plaży – wyjazd z jogą Jee Yoga, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Paź 2015

Co więc szczególnego jest w moich wyjazdach z jogą?

Dołączając do mnie inwestujesz w swoją przyszłość.

Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy. Rozpoczyna się oddaleniem od miejsca, gdzie codzienność wymaga kontrolowania myśli, racjonalnego podejmowania decyzji, przewidywania konsekwencji i używania odpowiednich słów. – Beata Pawlikowaska

Pierwsze primo – Niepowtarzalne programy

Dzięki podróżom poznałam wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata, z różnymi umiejętnościami (nie zawsze potwierdzonymi certyfikatem, ale przede wszystkim praktyką i pasją). Właśnie ich zapraszam do współpracy tworząc oryginalne programy wyjazdowe.

Są to wyjazdy z jogą i nie tylko, z naciskiem na to ostatnie! “Nie tylko” obejmuje różne dziedziny, obszary wiedzy i praktyczne umiejętności. Program wyjazdów oprócz praktyki w różnych stylach jogi, obejmuje też zajęcia i warsztaty rozwojowe i artystyczne, oparte na technikach hatha i radża jogi (medytacji) lub innych formach pracy z ciałem i umysłem.

Szczególną pozycję programie zajmują podróże, wędrówki, kontakt z naturą, rozmaite artystyczne formy wyrażania siebie, ale uznaję również wartość bardziej “przyziemnych” aktywności jak zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne czy masaże odmładzające. Wszystko dla ludzi!

Drugie primo – Inspirujący prowadzący

Wyjazdy z Jee Yoga to okazja do spotkania się z podróżnikami, ludźmi z pasją i odwagą do spełniania swoich marzeń, żyjącymi i tworzącymi w międzynarodowym środowisku. Ci niesłychanie interesujący ludzie podzielą się swoimi doświadczeniami właśnie z Tobą.

Wyjazdy z jogą. Kurs nauczycielski jogi dla dzieci - Tajlandia, Pak Song Thai Child Development Foundation, Marzec 2016

Dlaczego Renia robi to lepiej?

Prawdziwi podróżnicy to ci tylko, którzy wyruszają, aby wyruszyć. – Charles Baudelaire

Moje wyjazdy z jogą mają jeden główny cel – by zmienić Twoje życie na lepsze.

Zmiana życia na takie, jakie chcesz mieć, to nie jakaś abstrakcja, pobożne życzenie czy chłyt marketingowy. Nie stawiam tutaj żadnych hipotez.

Rozwój osobisty dzięki jodze to coś, co zadziałało i działa w moim życiu.

Od lat używam jogi jako jednego z narzędzi rozwoju osobistego. Nie tylko zdrowszą, młodszą i spokojniejszą, ale szczęśliwszą Renią, która żyje w zgodzie ze sobą.

To dzięki jodze odważyłam się rzucić pracę, która nie dawała mi pozytywnego kopa i wyruszyć w podróż życia (możesz, co nie co poczytać tu: nadrugimbrzeguteczy).

To joga dała mi siłę w tej właśnie podróży, w chwilach gdy raj wydawał się piekłem (uwierz mi, że życie na stałe w klimacie monsunowym to nie je bajka…), a kapusta kiszona najlepszym smakołykiem na całym świecie.

Wyjazdy z jogą - pierwszy dzień kursu na nauczyciela jogi. Tajlandia, Koh Phangan, wrzesień 2014

Po trzech latach od tej decyzji, po sześciu latach od pierwszych zajęć jogi a po dwóch latach od spróbowania najdziwniejszych warsztatów ever (contact impro – nigdy więcej!), zaczęłam robić to co lubię, to co mnie kręci i przy okazji uczyniłam to swoją pracą. A jak przestanę to lubić, to będę robić coś innego.

To jest wolność, którą dała mi joga. Też tak chcesz?

  • Biorąc udział w moich wyjazdach z jogą dajesz sobie czas i przestrzeń, by nauczyć się więcej o sobie i o tym na co Cię Misiu Kolorowy stać.
  • Dostajesz okazję przyjrzenia się swojemu życiu z perspektywy, spróbowania rzeczy, na które nigdy byś się nie zdecydowała
  • Masz szansę uzdrowienia nie tylko o swojego ciała i umysłu, ale i duszy.

Sprawdź, co Cię kręci i co jest dla Was najlepsze.

Od razu mówię, że nie staniesz się piękna, bogata i nie odmłodniejesz w jeden weekend. Sorry! Jeżeli rzeczywiście chcesz zrobić coś dla siebie i swojej przyszłości, to reszta należy do Ciebie. Ja tu tylko joguję.

Wyjazdy z Jogą z Jee Yoga – co zyskasz?

Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki. – Martyna Wojciechowska

Jedyne co mogę tutaj dodać, to opinie uczestników:

Wyjazdy z jogą - joga o zachodzie słońca na wzgórzu świętynnym w Ranong, Tajlandia, sierpień 2015

Opinie uczestników

Spędziłam wspaniały czas na Mini Yoga Retreat w TCDF z Renatą. Była bardzo cierpliwym i kompetentnym, jak również zabawnym i ciekawym nauczycielem. Zapoznała mnie z nowymi stylami jogi i mogę powiedzieć, że miło jest robić z nią jogę, nawet gdy próbuje się trudniejszych pozycji. Renata była także bardzo pomocna, gdy zadawałam jej różne pytania na temat jogi. Polecam w 100% Jee Yoga.

– Alex Trant

To było nasze pierwsze doświadczenie z jogą i naprawdę bardzo nam się podobało! Renata jest wspaniałym nauczycielem: bardzo nam pomogła zrozumieć jak wejść w asany prawidłowo i bardzo nas do jogi zachęciła! Bardzo lubiliśmy medytację na początku i pod koniec zajęć. Renata była zawsze dostępna, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania dotyczące jogicznego stylu życia, jogi i medytacji. Czuliśmy korzyści z praktyki już po kilku dniach, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym. Było nam bardzo smutno gdy wyjeżdżaliśmy, więc postanowiliśmy spotkać się ponownie kilka tygodni później na prywatną sesję jogi z Renatą. Było bardzo fajnie! Teraz chcielibyśmy kontynuować ćwiczenia i jest nam bardzo smutno, że Renata nie uczy we Francji, gdzie mieszkamy.

– Constance Lachnd

Dowiedz się więcej czytając opinie innych uczestników, lub mojego bloga i sprawdź kalendarz wydarzeń, albo skontaktuj się ze mną. See you an the road!