Zajęcia i Warsztaty

Joga

Zajęcia jogi, gdy regularne mogą odmłodzić ciało, uspokoić umysł i pomóc w problemach emocjonalnych. Oferuję zarówno zajęcia grupowe dla osób indywidualnych, firm, szkół i przedszkoli, jak i zajęcia indywidualne oraz wyjazdowe.

Każde z zajęć składają się z ćwiczeń fizycznych i oddechowych, medytacji. Spróbuj ze mną różnych stylów i znajdź ten, który odpowiada Ci najbardziej.


W jodze nie chodzi o to, by dosięgnąć stóp, chodzi o to czego uczysz się w drodze na dół – Jigar Gor


Zajęcia Jogi podczas Kursu Nauczycielskiego Jogi (200h), Tailandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Lis 2015
Zajęcia Hatha Jogi podczas Kursu Nauczycielskiego Jogi (200h), Tailandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Lis 2015

Uczestnicy o moich zajęciach:

Naprawdę warto

Naprawdę warto. Miło, rzetelnie i z uwagą dla uczestniczących. Bardzo mi się podobało. Chętnie codziennie.

– Magda

Bardzo dobry nauczyciel jogi

Renata była móją nauczycielką jogi w TCDF Pak Song. Bardzo lubiłam jej zajęcia. Wyjaśniała pozy bardzo dobrze i szczegółowo, tak że byłam w stanie wejść w pozycje, z którymi wcześniej miałam problem. Renata przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa. Zajęcia z Renatą były bardzo dobrym doświadczeniem.

– Meiko Tsang


Dowiedz się więcej o jodze czytając opinie uczestników, mojego bloga i sprawdź kalendarz wydarzeńalbo skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zorganizować zajęcia indywidualnie!


Jedyna podróż to ta w głąb siebie ― Rainer Maria Rilke


Zajęcia jogi i medytacji na plaży, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Paź 2015
Joga i Medytacja na plaży, Tailandia, Krabi, Ao Nang, Paź 2015

Medytacja prowadzona

Medytacja prowadzona jest formą medytacji, w której Twoja świadomość podąża za głosem przewodnika. Jedyne co musisz robić, to słuchać. W Jee Yoga uczymy medytacji z różnych tradycji, dzięki czemu możesz spróbować i wybrać tę, która najabardziej pasuje do Ciebie. Każda sesja zawiera wprowadzenie do techniki i praktykę.

  • MEDYTACJA AKTYWNA OSHO

  • MEDYTACJA TRADYCYJNA

Dowiedz się więcej czytając opinie uczestników, mojego blogasprawdź kalendarz wydarzeń, albo skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zorganizować zajęcia indywidualnie!


Zajęcia jogi dla uczestników Kursu Nauczycielskiego Jogi (200h), Tajlandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Paź 2015
Inspirowane joga Iyengara zajęcia dla uczestników Kursu Nauczycielskiego Jogi (200h), Tajlandia, Krabi, Ao Nang, Marina Yoga and Reiki, Paź 2015

Warsztaty

Intensywne, interaktywne zajęcia jogi, których celem jest przekazanie uczestnikom warsztatu wiedzy i umiejętności potrzebnych do pogłębienia praktyki jogi i medytacji.

Dowiedz się więcej czytając opinie uczestnikówmojego blogasprawdź kalendarz wydarzeń, albo skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zorganizować zajęcia indywidualnie!