9 czerwca 2021 o 18.30 (środa)

Wolne popołudnie? Chcesz spędzić je aktywnie i produktywnie, a przy okazji zrobić coś dobrego? Mamy dla Ciebie propozycję! Uczestnicząc w tych zajęciach jogi on-line przyczynisz się do poprawy losu zwierząt!

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki

Czego możesz się spodziewać

To już drugie zajęcia z tego cyklu. Tym razem motywem przewodnim naszej wspólnej praktyki będzie AHIMSA w kontekście EMOCJI.
Ahimsa w dosłownym tłumaczeniu znaczy „niekrzywdzenie”, „niestosowanie przemocy”. Na zajęciach skupimy się na uwalnianiu emocji z ciała, tak by nie krzywdziły ani nas, ani innych.

Jest to twoje pierwsze spotkanie z jogą i czujesz się totalnym nowicjuszem? Nie martw się! Poziom zajęć będzie unormowany, nie za łatwo, ale też nie za trudno.

Potrzebujesz jedynie wygodnego ubrania, kawałek miejsca na podłodze i maty do jogi lub, jeśli jej nie posiadasz, dywan lub koc, też będzie okej!

Jak dołączyć do zajęć online

Koszt udziału w zajęciach to tylko 18.99 zł. Płatność odbywa się przez wydarzenie na Facebooku i zostanie przekazana bezpośrednio Stowarzyszeniu Otwarte Klatki.

Transmisja zajęć odbędzie się przez Google Meet – link do spotkania jest widoczny w wydarzeniu po opłaceniu zajęć.

Fajnie by było, gdyby każdy znalazł czas, aby pojawić się z 5 minut wcześniej, aby upewnić się, czy wszystkie sprawy techniczne działają zgodnie z planem.

Autor

Pomagam dbać o ciało, umysł i duszę. Opowiadam o jodze, medytacji, podróżach i innych sposobach rozwoju osobistego. Te rzeczy zmieniły moje życie - sprawiły, że lepiej się czuję w swoim ciele, jestem zdrowsza, łatwiej pokonuję codzienne trudności, pełniej wyrażam siebie. DOŁĄCZ DO MNIE: