Regulamin uczestnictwa w zajęciach jogi

I. Zapisy

 1. Wstęp na zajęcia możliwy jest wyłącznie po zapoznaniu się z niniejszym Regulaminem i po zaakceptowaniu jego postanowień.
 2. Podstawą do uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie karnetu lub wniesienie jednorazowej opłaty przed zajęciami.
 3. Na zajęcia on-line obowiązują zapisy on-line zgodnie z Regulaminem internetowej sprzedaży karnetów Jee Yoga.
 4. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w zajęciach po przedstawieniu pisemnej zgody rodziców.
 5. Na zajęcia stacjonarne obowiązują zapisy on-line oraz za pośrednictwem sms na nr 790413303, e-mail: om@jeeyoga.com i osobiście.
 6. Istnieje możliwość odwołania udziału w zajęciach bez ponoszenia ich kosztu na 30 minut przed zajęciami.
 7. Uczestnik zgłasza obecność minimum 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.
 8. W przypadku zajęć stacjonarnych osoby, które przyjdą na zajęcia bez wcześniejszej rezerwacji, mogą skorzystać z zajęć pod warunkiem dostępnych wolnych miejsc i wniesienia stosownej opłaty przed zajęciami.
 9. Zajęcia odbywają się przy obecności minimum 3 osób.

II. Stan zdrowia

 1. Zapisując się na zajęcia Uczestnik deklaruje, że potwierdza dobry stan zdrowia, dopuszczający do udziału w zajęciach oraz że bierze udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.
 2. Zawsze należy poinformować prowadzącego o stanie zdrowia. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, przebyte urazy, kontuzje należy bezwzględnie zgłosić prowadzącemu przed rozpoczęciem zajęć.
 3. Kobiety w ciąży powinny zgłosić ten fakt prowadzącemu przed zajęciami. Zajęcia jogi muszą być prowadzone pod opieką osoby przeszkolonej w tym kierunku i tylko w odpowiednim okresie ciąży.
 4. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji, wystąpienia złego samopoczucia lub niepokojących objawów, takie jak wzrost ciśnienia, ból w kręgosłupie lub w stawach, napięcie w oczach lub inne w czasie zajęć, Uczestnik powinien natychmiast zgłosić się do prowadzącego i poinformować go o swojej dolegliwości.
 5. Do ćwiczeń nie należy przystępować z pełnym żołądkiem (minimum jedna godzina odstępu po lekkim posiłku, trzy godziny po cięższym), po długotrwałym pobycie na słońcu lub po wizycie w saunie.

III. Zasady uczestnictwa w zajęciach jogi

 1. Na zajęciach jogi ćwiczy się boso, w przewiewnym lekkim stroju nie krępującym ruchów. Odstępstwem od ćwiczenia boso są zajęcia Yin Yoga i relaksacyjne.
 2. Każde zajęcia stanowią całość, nie należy się spóźniać ani wychodzić przed ich zakończeniem. Osoby rażąco spóźniające się na zajęcia nie będą na nie wpuszczane.
 3. Przed wejściem na zajęcia należy wyłączyć telefon komórkowy lub przełączyć go na tryb bezgłośny (wyłączamy również wibrację).
 4. Zaleca się przestrzeganie zasad higieny oraz nie stosowania perfum i silnych dezodorantów.
 5. Podczas trwania zajęć należy zachować ciszę i skupienie. Wszelkie pytania można zadawać bezpośrednio do prowadzącego po podniesieniu dłoni lub po zajęciach.
 6. Uczestnicy zajęć nie mogą pomagać sobie wzajemnie bez zgody prowadzącego zajęcia.
 7. Korzystając ze sprzętu podczas zajęć należy pamiętać, aby po ćwiczeniach odłożyć go na miejsce.
 8. Prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nieprzestrzegania regulaminu.

Udanej praktyki!