Muzyka do jogi mocno bujanej, bo ten Flow jest dość dynamiczny (choć nie tak mocny jak klasyczna Vinyasa). Zresztą we flow każdy może nadać swoje tempo i zrobić takie cardio albo miękkie a’la Strala. Ja tam chyba bardziej lubię się pobujać niż popłynąć, więc starałam się w tej playliście dać taki podkład, żeby ciało samo się gibało.

Pewnie dlatego ta playlista jest jedną z moich ulubionych (zwłaszcza początek). Zresztą sprawdźcie sami.

60-minutowy soundtrack z muzyka do jogi mocno bujanej

Moim skromnym zdanie fajnie jest na początku dać czadu, więc pierwsze 20 minut tego podkładziku powinno dać Wam niezły napęd.

Bonobo powoli wprowadza w ruch i daje czas na lekką rozgrzewkę i rozruszanie zastałych kości. Fat Freddy’s Drop świetnie buja powitanie słońca i dodaje mu mocy. Zobaczycie, że przestaje się liczyć rundki przy tym kawałku.

Hindi Zahra podtrzymuje tempo żeby się jeszcze fajną stojącą sekwencją dobić, a później to już z górki. RnB, soulowo i takie takie, a na koniec Skye pomruczy do uszka. Mmm…

Indżoj!

Muzyka do joga flow

 

Na E’n’B Hatha Flow Wystąpili

 1. Nacutary – Bonobo
 2. Roady – Fat Freddy’s Drop
 3. Music – Hindi Zahra
 4. Sleepless – Flume feat. Anthony for Cleaopatra
 5. Sukhavati – Desert Dwellers (EarthRise SoundSystem Remix)
 6. Gold – Chet Faker
 7. For What It’s Worth India Dub – DJ Drez
 8. Transform – TJ Rehmi
 9. Treat Me Like Fire – Lion Babe
 10. Got Til It’s Gone – Janet Jackson
 11. Stay with you – John Legend
 12. On & On – Erykah Badu
 13. Slow down – Morcheeba

Brawo oni.

Autor

Pomagam dbać o ciało, umysł i duszę. Opowiadam o jodze, medytacji, podróżach i innych sposobach rozwoju osobistego. Te rzeczy zmieniły moje życie - sprawiły, że lepiej się czuję w swoim ciele, jestem zdrowsza, łatwiej pokonuję codzienne trudności, pełniej wyrażam siebie. DOŁĄCZ DO MNIE: